Jdi na obsah Jdi na menu

Konečně fotbal FC 1592 - ASŽB

12. 10. 2010

Snažili jsme se co se dalo. Střelba byla dobrá, akorát bohužel ze špatníé strany tyček branky. Smůla byla protržena po rohu Liborka hlavou zakončoval Pulec a vyražený míč dokopl přes branaře a zlonícího obránce volně se pohybující po brankovišti Dušan. Vedli jsme 0:1. Další vytvořené šance se minuli účinkem a tak po  jedné z mála podařených střel propustil Ladin míč do sítě (zase může být rád, že mu to nezlomilo ruce ;)) . Tímto stavem skončil první poločas. protože se stmívalo tak po obligatorní fotce jsme šli na druhý poločas. Nezačali jsem jej nejlíp a po nedorozumění ve vápně prostřelil soupeř vše co stálo v cestě a bylo 2:1. Soupeř provedl nějaké změny v rozestavění a po těžce vyhádaném rohu si na Dušanův rohový kop naskočil Libča a hravou z penalty umístnil míč k tyči. 2:2. Třetí branku jsme obdrželi po  ne zrovna prudké střele z kruhu za vápnem, kdy ladin nechtěl míč vyboxovat nad bránu, jenže zakopl a sedl si na zadek  čímž měl k míči následně blíž Milan Šácha a rozhodl o vítězství FC1592 po tom, co nebyla uznána penalta na jasně faulovaného Liborka. Ke konci se hra dosti přitvrdila a přestávalo být vidět, takže jsme to raději ukončili.

Šancí nám soupeř dovolil přehršel, ale tyto jsme nedokázali proměnit, schází herní praxe, což už letos nedoženem, je plánován ještě zápas s FC Nezdenice - ženy, takže tam se ukáže ;)